SCRC - NORTH MORAVIAN CHAPTER

REPORTÁŽ - ZPĚT
Žehnání motorkářů
24.dubna 2010 / Švábenice

REPORT : ( Bob )
Mejlem mně přišla pozvánka na žehnání motorkářů poblíž Vyškova. Každý cíl cesty je dobrý, tak proč toho nevyužít. Asi kvůli dešti či co, se nikdo ze severu nepřidal. Z Rožnova jsem tedy vyjížděl sám. V Drahotuších už na mě čekal náš nový člen Medvěd s svou drahou chotí :o). Na další seřadiště na prostějovské benzince přijel náš už skoro zapomenutý člen Honza. Ještě, že máme ty fejsbůky. Spolu s ním přijela horda zlínských kamarádů a přidal se i biker Pavel z Hranic. Takže nakonec nás jela, myslím si, celkem pěkná banda. A protože kdo se nebojí, ten si užívá, samozřejmě vysvitlo slunce a po mracích nebylo skoro ani památky.
Ke kostelu jsme přijeli jako jedni z prvních. Pan farář, již dva roky motorkář, přijel na své Kawasaki a postavil se hezky do řady vedle nás. Ani ne do hodinky se před kostelem ve Švábenicích sešlo kolem stovky motorkářů. Po zajímavé řeči pana faráře jsme projeli kolečko přes vesnici a velká část se zastavila v místní hospůdce, kde pro nás již měli připravený motorkářský gulášek.
Naši partu jsem pak zavedl po křivolakých silničkách až do motobaru ve Valašském Meziříčí, odkud jsme se všichni rozprchli do svých domovů. Byla to fajná cesta. Na můj vkus sice poněkud krátká :o) ale s dobrými lidmi není nikdy nuda :o)

Fotogalerie ZDE : rajce.cz
Bob, Honza, Pavel

Poslední úpravy 12.5.2010.
Optimalizováno pro Internet Explorer 4.0, rozměr 1024 x 768, použit CSS styl.
webmaster : intruder(z)biker-bob.com