SOUTHERN CRUISERS RIDING CLUB - North Moravian chapter

KALENDÁŘ REPORTÁŽE FORMULÁŘ INFORMACE

INFORMACE PRO ČLENY

BEZPEČNÁ JÍZDA - stránky s informacemi . Zde naleznete informace, jak se chovat při jízdě v koloně motocyklů. Dobře si to prostudejte před vaší jízdou. Chráníte tak sebe i ostatní.

ADRESÁŘ FIREM - firemní adresář členů SCRC-North Moravian chapter. Zde naleznete informace a nabídky členů naší chapter.

ODKAZY - stránka s odkazy . Zde naleznete odkazy na stránky s reportážemi a fotkami z cestování naší chapter, klubové stránky a diskuzní fóra a osobní stránky členů SCRC.

Klubová nášivka - dodání na objednávku, délka 12 cm, cena 250,- Kč + poštovné.
Objednávky u Jurina na jurino1@tiscali.cz, distribuce na akcích SCRC nebo osobně.

nášivka SCRC

Klubová samolepka - samolepky jsou skladem v ceně 35,- Kč / ks. Často se používá pouze vystřižené logo nalepené na motorce nebo přilbě.
Pro ilustraci přikládám fotografii samolepky ( rozměry 100 x 65 mm ) :

samolepka celá samolepka vystřižená

Kalendář - Bude-li kdokliv z Vás organizovat nějakou akci nebo vyjížďku, o které chcete dát vědět svým kamarádům z klubu, tak napište potřebné informace na e-mail webmastera nebo do formuláře !! Stačí napsat přesné místo odkud vyrážíte a jaký máte předběžný plán cesty. Je třeba poslat i číslo vašeho telefonu a e-mail aby se případní zájemci mohli domluvit, kde se s vámi setkají. Ne pokaždé se zadaří aby někdo přijel ale za pokus to stojí :-))).

Reportáže - Posílejte krátké reportáže nebo fotografie z vašich vyjížděk a cest na e-mail webmastera (viz. níže). Pokud se vám nechce sepisovat dlouhá reportáž, tak napište jen - kdy a kde jste byli, přibližně kolik členů a nečlenů klubu bylo na akci a nějaké foto. Nemusí se jednat o vyjížďku, která byla uveřejněna v kalendáři chapterových akcí. Podmínkou je účast alespoň dvou motocyklů členů klubu (nejen naší pobočky).Poslední úpravy 1.1.2010.
Optimalizováno pro IE 6.0 a Firefox 3.0, rozměr 800 x 600, použit CSS styl.
webmaster : intruder(z)biker-bob.com